TEKSTESHQIP

Perparim Murati (Papi)
Prap Per Gurbetin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prap Per Gurbetin" kënduar nga Perparim Murati (Papi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.