TEKSTESHQIP

Paulo Dragaj
Vajzat Shqipe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajzat Shqipe" kënduar nga Paulo Dragaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, projekti bëhet i disponueshëm para audiencës i përpunuar mjaft mirë me një klip muzikor, i cili u publikua më 28 Prill 2018.