TEKSTESHQIP

Paulo Dragaj
Nana
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nana" kënduar nga Paulo Dragaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor u prezantua tek audienca në prizmin vizual edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 7 Mars 2019.