TEKSTESHQIP

Paulo Dragaj & Bvdtou
Me 1 P***
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me 1 P***" kënduar nga Paulo Dragaj & Bvdtou.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk është i një rëndësie dytësore fakti që ky materiali muzikor është finalizuar online i realizuar tejet mirë me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 1 Gusht 2019.