Më mbaj mend (për 1 muaj)

Peppermint - Fundi I Perfundimit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qe tash jeta ka per t'mbaruar
Mundesi pat, por jo dhe njerez per t'me ndihmuar
Qe tash syte m'jane mbushur plot
S'do t'i marr me vete keta lote

Une i th'rras, ata s'degjojne
Mua m'nevojiten e s'me ndihmojne
Me keto forca qe m'kane mbete
Do ta le kete kenge ne kete jete

Jam i semure, pse nuk me ndihmoni
Jam i semure, ju lutem m'u afroni
Jam i semure, ja ku me keni
Jam i semure, te shendoshe ku jeni

Yeah yeah yeah yeah

Mua askush nuk m'e th'rret
Mua pak kush me flet
Te pasurit per mu' nuk mendojne
Pasurine e vet e shtojne
Edhe ti e dashur qe t'pata aq afer
Tani behesh sikur s'me njeh
E une vetem ty te pata aq afer..

Yeah Yeah Yeah Yeah

Jam i semure....


Ky tekst u dërgua nga Bekim AhmetiPeppermint
Publikimi: 15/12/2001
Kompozimi Dhe Teksti: Bekim Ahmeti
Orkestrimi: Valon Abazi (Guitar) Dhe Bekim Ahmeti (Keyboard)
Vokal: Artan Bajrami (Tani Don Arbas)
Daulle: Blerim Prestreshi Si Zevendesim Per Mentor Ejupin
Bass: Gezim Krasniqi (Adihash)Peppermint - Fundi I Perfundimit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fundi I Perfundimit".
3. Video është e këngës "Fundi I Perfundimit", por nuk këndohet nga Peppermint.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0