Më mbaj mend (për 1 muaj)

Peppermint - Harresa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kurrë më parë nuk kam pasur nevojë
Kështu si tash diçka të harroj
M'duhet të t'harroj prej sonte ty
Largomu nga mendja, t'jetoj si i ri

Ti shpirtin tim ma helmove
Jetën time ma ndalove

Ishe aq e dashur sa dëshiroja t'përpija
T'gjitha që i kishim, i dije e i dija
U bëmë shkëmb i vetëm për shekuj i fortë
Nuk e di qfarë reshi që na ndau në copë

Mua më solli në këtë shkretëtirë
E ti u zhduke diku n'errësirë

Bridge:
Për një pike ujë sot unë kam shumë etje
Askend se kam afër të ma zbusë këtë gjendje
Shpirtin tim të tharë vetëm ti e ngopë
Se një tjetër ti nuk ekziston në këtë botë

Solo Guitar

Kurrë më shumë nuk kam pasur nevojë
Të të kem pranë, të vazhdoj të jetoj


Ky tekst u dërgua nga Bekim AhmetiPeppermint
Publikimi: 15/12/2000


Peppermint - Harresa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harresa".
3. Video është e këngës "Harresa", por nuk këndohet nga Peppermint.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0