TEKSTESHQIP

Përparim Gashi
Gëzim Krasniqi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gëzim Krasniqi" kënduar nga Përparim Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.