Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Petraq Skenderasi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Petraq Skenderasi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 9 Tetor 2018, Petraq Skenderasi publikon videoklipin "Buze Liqenit". Më datë 20 Nëntor 2019, Petraq Skenderasi publikon videoklipin "Te Oborri I Shtepise". Teksti i këngës u shkrua nga Petraq Skenderasi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alfred Selimi

Cim Turtulli

Skender Kalenja

Gentian Muska

Polo Nexhipi

Fatos Selmani

Ramadan Kllorgji

Panajot Malaj

Pellumb Plaka

Rudin Misiri

Tags: Petraq Skenderasi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet