Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Phenom - Jeta Rruges Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kajher e shoh ket jet menoj per gjanat qe kom ba
Vshtir me ken i qet per qdo dit jena nbela
Hala i lidhun me kta shok neper rrugica tBronxit
Mfal per mkatet e perditshme lutem shpesh zotit
Shkoder Locja mka marr malli met pa zemer shum
Se amerika i ka ligjet na hala nkanun
Ska Rrug Dalje , hajde hajde mos ke gajle
Ku do t'shkojn Shqiptart e sodit
Nqdo an t'globit nuk kan paqe
E kto sjan thash e thanse
Naqe , Nuk asht jet e kandshme
Policia knej me radio marrse dhanse
Mezi s'presin me tfut npranga
met lidh sikur merimanga
Detektiva neper Honda
Mezi spresin me tthon t'hangra
Trimave sju knohet kanga
Shohin jashten neper andrra
Tu hup koh tu u marr me shtanga
Tu mshef thika neper manga
Njerz tmarun sikur Kasandra
Dojn me tmyt me ble do gjana
I thu vetit Zot qa bana
Sa her tshkon menja te nanaPublikimi: 06/11/2015Më Shumë Këngë Nga Don Phenom:


Komente 0


Don Phenom - Jeta Rruges
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Rruges".
3. Video është e këngës "Jeta Rruges", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.