Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Phenom - Mos Gabo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Gabo".
3. Video është e këngës "Mos Gabo", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Phenom - Mos Gabo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Kumara"

Komente

Asnjë Koment

25/10/2019

2019-10-25T12:05:42+00:00Yah

Don Phizzy mbret pom thojn mahalla
Per ket' sport ma mire thirrem Godfather
Kur hina mrena po thojn erdh Kumara
Me puro [?]
King nace ni Biggie n'Versace
S'dojne frrk me mu po dojne paqe
Hey dost na jena prej Bronx-i, lean back si renie prej Boksi
Muzike shume e forte preki shqipet n'New York
Ekipa e fort me panik industria
T'presim jashte, t'vijme me dosta te shpia
S'o nevoja me bo vet, po kom qejf me kon vet
Se kom qejf se me tek (tek e tek)
Ah per gazep ty t'shtina n'kepek
Ti qi krejt mos me fol me respekt

Ti mos gabo se t'pres me dosta
E ki me pa qa ka mu bo, na t'presim jashta
Ti mos gabo

[REF.:]
Ti mos gabo se t'pres me dosta
E ki me pa qa ka mu bo, na t'presim jashta
Ti mos gabo, ti mos gabo se t'prish me dosta
E ki me pa qa ka mu bo, na t'presim jashta
Ti mos gabo, ti mos gabo

Qaj qe mahet ma i famshmi (ah)
O' spiun si Tekashi (6ix9ine)
Me deklarata n'gjykata, real shqipe sun i dojne kta shkerdhata
[?] deshmitar
Ni estrad une e kpus jena t'par
Jena harder kom ardh krejt me forc
Hakmarres e kom gjakin malsor
Don beef po ta lo ni porosi
Ti je opozit kejt ki mu corodit ah
Jena shume deep, tollovi
Ju jeni pidha sikur kurvat n'Poloni
Veteran me repera n'beteja
Tash kom me rre edhe DJ-a
Qe smi lshojne krejt senet e reja
Estrade e dashur, jeni hater-a
[?]
You are a hater
Gjith' estrada, you are a hater

Ti mos gabo se t'pres me dosta
E ki me pa qa ka mu bo, na t'presim jashta
Ti mos gabo

[REF.:]
Ti mos gabo se t'pres me dosta
E ki me pa qa ka mu bo, na t'presim jashta
Ti mos gabo, ti mos gabo se t'prish me dosta
E ki me pa qa ka mu bo, na t'presim jashta
Ti mos gabo, ti mos gabo

Yo RZON, this shit is fire (haha)


Më Shumë Këngë Nga Don Phenom:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet