Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Phenom - Benzema

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Benzema".
3. Video është e këngës "Benzema", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Phenom - Benzema  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kumara"

Komente

Asnjë Koment

25/10/2019

2019-10-25T12:06:40+00:00[REF.:]
Ajo don me ardh n'Benz te na
Ajo menoi qe jam Benzema
Ajo don me nejt te na
Ajo m'tha: "A je Benzema?"
Nuk e di ca kem bo
Po e di ku jem kon
Nuk e di ca kem bo
Po e di ku jem kon

Une jam boss baby, mu m'ke dost baby
Ti vjen me mu se e din kush osht shefi
Ti vjen me mu se e din ca osht shefi
Veten posh baby jeta posh baby (aha)
Diamantat Hublot krejt pandat
N'club marijuana pi fort se jam axha
Kudo shkojme jena n'top vijne gocat
Shum hot e po kcejne shume low si Rihanna (aha)
Ah, ti don Fendy, Praga, Balenciaga, you sexy mama
Ah, Valentino apo Moschino (yeah)
Apo s'ta nin ti veq don Don Fino
Jo mos ta nin ti po don Padrino
Do e bojna film sikur Tarantino
Se gocat hot minifunet me taka (yeah)
E bosat ngat krejt teshat me kafka

[REF.:]
Ajo don me ardh n'Benz te na
Ajo menoi qe jam Benzema
Ajo don me nejt te na
Ajo m'tha: "A je Benzema?"
Nuk e di ca kem bo
Po e di ku jem kon
Nuk e di ca kem bo
Po e di ku jem kon

Yeah, ku i kena krejt gocat
Gocat me mimoza n'gota, hej loqka (loqka)
Ky i kena krejt bosat, bosat
Krejt dostat me shampanj roza (roza)
Ti don boba, djem bosa
Per bixhoza, djem me Rolls Royce-a
Hustlera me ti pru doza
Sa here ke qejf, me t'koqit noflla
E ke shijen e shtrenjte
Hotel me 5 yje bon me flejt (aha)
Nuk ki qejf per me t'rrejt
Kur don dicka e don shpejt (aha)
Me t'majt fresh ai ka lon lesht (i shkreti)
Po te une ti nuk vjen per interes (haha)
Je fiksu keq e ki qejf se takona
Zonin tem kur po kercen reggaeton, ah

[REF.:]
Ajo don me ardh n'Benz te na
Ajo menoi qe jam Benzema
Ajo don me nejt te na
Ajo m'tha: "A je Benzema?"
Nuk e di ca kem bo
Po e di ku jem kon
Nuk e di ca kem bo
Po e di ku jem kon

Nuk e di ca kem bo
Po e di ku jem kon
Nuk e di ca kem bo
Po e di ku jem kon


Më Shumë Këngë Nga Don Phenom:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet