Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Phenom - Kumara

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kumara".
3. Video është e këngës "Kumara", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Phenom - Kumara  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kumara"

Komente

Asnjë Koment

25/10/2019

2019-10-25T12:08:50+00:00Hehe, pe dini qe jom kumara n'kit qimnone
[?] Don [?] f**k that

Kapo regjim, I am the king
Kishe s'pe din, kishe s'pe din
Thirrem Kumara, meti marin
Keto nuk jane gara shqipe I win
Midis bllokut tu nejt me shheik
Ai s'din shqip une s'di arabisht
Folim numra, gjuha profe
Qado qe pagujna e lo nje bakshish
Jena raptish s'jena ndokush
Ti je baksus une jam facer
Ti je llaskuc, une veler
Une bej lek si Rockfeller
Pse po bohesh bre dost hater?
Amo s'ki dasht mu bo reper
A po don pak boks mu refer
Gjujna allti shoki s'ka refer (bang bang)

[REF.:]
A po ta kona, a po ta kona, a po ta kona
Mu bo i pari nloj te nelt me ec para
Po kunder neve shqipe, jo jo nuk ka gara
Se prej fillimit krejt kane thone jam numer nje
A po ta kona, a po ta kona, a po ta kona
Mu bo i pari nloj te nelt me ec para
Po kunder neve shqipe, jo jo nuk ka gara
Se prej fillimit krejt kane thone jam numer nje

Don Corleon-i, jam Don Phenom-i
Mos em krahasoni, nuk em barazoni
Alltija gati a don luft me neve
Repovati inspiron prej meje
Ik ksi teme se po mtashni karin
Kush ec me neve e rrit thesarin (Facts)
Une jam re di me knu ket zhaner
Kam ardh pi rruges tash jeton si n'anderr (haha)
Loja nuk osht e embel po dalloj prej tjerve se nuk jom gjarper
E boj per pare e boj per famen
E du suksesin qata nuk nalem
E ti ma i fort se un ok
Noshta krejt leket ti ka dhon babi
Je djale i mire se tka rujt mami (hahaha)
Pidhat mu po ma hajne, a thu ma ni se po m'shajne
Dizajnerka n'Milan, e m'vjen rabi prej Spanje
Ky dhipi e don nje line, kurvat kurre s'me thojne nein
Pina bari shampanje
I f**k that bi**h she's so fine, hah

[REF.:]
A po ta kona, a po ta kona, a po ta kona
Mu bo i pari nloj te nelt me ec para
Po kunder neve shqipe, jo jo nuk ka gara
Se prej fillimit krejt kane thone jam numer nje
A po ta kona, a po ta kona, a po ta kona
Mu bo i pari nloj te nelt me ec para
Po kunder neve shqipe, jo jo nuk ka gara
Se prej fillimit krejt kane thone jam numer nje


Më Shumë Këngë Nga Don Phenom:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet