Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Phenom - Wow Wow Wow

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wow Wow Wow".
3. Video është e këngës "Wow Wow Wow", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Phenom - Wow Wow Wow  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kumara"

Komente

Asnjë Koment

25/10/2019

2019-10-25T12:13:33+00:00[REF.:]
Qika sexy, wow wow wow
Uh cfare bythe, wow wow wow
Kur kalon krejt thojne: "wow wow wow"
Cunat cohen n'kom krejt thone: "Wow wow wow"
Qika sexy, wow wow wow
Uh cfare bythe, wow wow wow
Kur kalon krejt thojne: "wow wow wow"
Cunat cohen n'kom krejt thone: "Wow wow wow"

Ha-hajde uh mami, hey
Kjo o classic Gianni
Hey, [?] e di Cani
Hey, ti don gango jo cun mami
Hey hey nalu iher moj simpatike
Shume energjike, shume dinamike (yeah)
Kur e dridh shpejt kur i bon do levizje
Cunat dalin match ti e bon kastile
Pak qetesi n'club t lutem
Hey, pini gotat e coni shishet e plota
Thirrni gocat e coni pijet me vodka
Shkrihet pjeshka ne goje sikur pana cotta
Po s'ka dert se e kane fajin keto shotsat
Po s'ka dert se e kane fajet qerosat
Keto kane qejf se kena pare mafiozash
Keto kane qejf se kena bari e coca

[REF.:]
Qika sexy, wow wow wow
Uh cfare bythe, wow wow wow
Kur kalon krejt thojne: "wow wow wow"
Cunat cohen n'kom krejt thone: "Wow wow wow"
Qika sexy, wow wow wow
Uh cfare bythe, wow wow wow
Kur kalon krejt thojne: "wow wow wow"
Cunat cohen n'kom krejt thone: "Wow wow wow"

Dolet prej loje (yah yah)
Kuptoje femren qe doje tashi harroje
A rri prestigji a rri ka libri
Tavolina te VIP-i
Hah, tash po rrina te jeepi
Hah sikur Drake ti je Kiki
Hah, se kjo qika shume freaky
Hah, nuk i dridhet qerpiki
Oh yeah, oh yeah [?]
Skandaloze je skandaloze (oh yeah)
Se kush osht bosi je shume kurioze (oh yeah)
Po ty s'ta nin i bjen edhe shoqet (oh yeah)

[REF.:]
Qika sexy, wow wow wow
Uh cfare bythe, wow wow wow
Kur kalon krejt thojne: "Wow wow wow"
Cunat cohen n'kom krejt thone: "Wow wow wow"
Qika sexy, wow wow wow
Uh cfare bythe, wow wow wow
Kur kalon krejt thojne: "Wow wow wow"
Cunat cohen n'kom krejt thone: "Wow wow wow"

Wow wow wow
Wow wow wow


Më Shumë Këngë Nga Don Phenom:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet