TEKSTESHQIP

Don Phenom
Twerkirate 2
Lyrics

1:20 On Fire
Raggeaton nga Don Phenom
Ajo ka qef me kcy cos I turn that on
Mos me knu Don Phezzy bohet monoton
Ajo ni twerkirate edhe m'provokon
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse krijimi muzikor u lansua para audiencës me klip muzikor, për të cilin u kujdes Miles. Videoklipi u publikua më 25 Qershor 2021. Autor i muzikës është DorantBeats, teksti është shkruajtur nga vetë këngëtari, ndërsa për produksionin audio punoi Miles.