TEKSTESHQIP

Lucii & Don Phenom
Yin Yang
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Yin Yang" kënduar nga Lucii & Don Phenom.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse ky produkt muzikor lansohet tek fansat i plotësuar nga sfera vizuale edhe me anë të një videoklipi muzikor, të cilin e krijoi Ruby Eye Production. Videoklipi u publikua me datë 18 Gusht 2022. Për komponimin dhe për fjalët e këngës u kujdesën Don Phenom & Lucii, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Sero Produktion.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200