TEKSTESHQIP

Don Phenom
Trëndafil Me Erë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trëndafil Me Erë" kënduar nga Don Phenom.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, ky materiali muzikor përcillet para një audience më të gjerë i përpunuar mjaft këndshëm me një klip muzikor, video produksionin e të cilit e përgatiti Vital Mindz. Videoklipi u publikua me datë 27 Nëntor 2022. Autor i tekstit është vetë artisti, autor i orkestrimit rezulton të jetë Markolino, ndërsa produksionin e krijoi Miles.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200