Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pirro - All Night
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All Night".
3. Video është e këngës "All Night", por nuk këndohet nga Pirro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pirro - All Night  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9

Komente

Asnjë Koment

15/03/2012

2012-03-15T18:35:33+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "All Night" kënduar nga Pirro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pirro i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ndreko & Gentto'h - All Night

Sa kam dasht
Syt me ti paaaa
Masi ti ikeeee
U bo koh na dy sjena pa
Zemrat jan dasht ama prap jena nda
Si jetim na e lam fajin
Edhe zemra ska me ndal kurr vajin
Kur ke ik ti me lot ke kajt...ke kajt...ke kajt
Ftyren tende vegim kam mbaaajt

All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long

Ti, merri krejt
Vetem mos mle veeet
Mundesh zemren me ma thy shum leeht
Mos mrrej baby mos mrreeeej
E di ti mir ti se le foren
Shifi yjet si nkejt qiellin pikturohen
Bo me dit...
Kur ti shoh tekat si me shku n'Luver me pa veprat
Acapella kendoj kur dashurohen zemrat
La laaa
Prej Parisi stili i saj jaa
Versace a Versaja
Mbaji e mos ja shit kohes
Krejt kujtimet se ti dhash para ores
Ti dhe hijen ma ke marr baby, edhe dielli ka fajeee

All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long

Me girl a bad fi real
She a fi a send nobody no oh oh
She make a man cry anytime she A fi wyn her Booty
Wine her Booty yo oh oh
Me give her what she wanting
All night long she no dey complain
Oh Baby you turn me on
Oh Baby you turn me on
Yeeeeeeeeeeeeh

All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
All night all night long
She give me love all night long

Ardian Bujupi - All Night

(Gangsta shit)

-Ardian Bujupi-

I'm coming from the cold side,
now I'm 'bout to get hot,
6 million views in my spot,
a lot of chicks rollin' with their eyes,
it's all a game and you play a part

Girl, can you feel the steps now I'm coming,
too many numbers hit my phone at the budget,
always on the road never see my eyes tired,
'cause I get pay high had a real good night with you, hotel last suite, just spinnin' the south everything's so cool, all my shows killing you mentally do you feel me? I tell your weak team that
they fuck with a G

Yes Bitch, talking to the prince,
I could have them all, from Mandy to Kim,
each well girl, who eating your shrimps, tryna get faydee from
the girls in the gym, yeah

Man I'm so turned up, why you try to hit 'em man
I get 'em all night, gonna make a lot of signs so
I can make it change in the sleep last night
fall in love with the real banger,
fall in love with the singer all night,
fall in love with the real banger,
fall in love with the singer all night

got a lot to do, to make it change

-LINDVR-

Hey hooch, strip well, bad hoochie fuck along
when are as wrong
up the po, by the way I'm a big talent
gotta end up by the ships with my friends,
'cause it's friday, highday, then follow
high fridays, bitches get crazy, nasty
dump of them all eyyy
drop soda in the range rover,
new shoes from the west, fuck the makeover,
I hype over, playin' with the price over,
bitches they walk 'em of and talk,
gettin the rest, ain't the words in a language,
all secret only real fur is on the standart,
them brrr dollars, huh, hot chap as,
I'm runnin' with the game I gotta get it tonight,
all under bad bitches, ey they want me too
motherfuck the song
what's wrong with you Bitch

-Ardian Bujupi-

Man I'm so turned up, why you try to hit 'em man
I get 'em all night, gonna make a lot of signs so
I can make it change in the sleep last night
fall in love with the real banger,
fall in love with the singer all night,
fall in love with the real banger,
fall in love with the singer all night

Got a lot to do, to make it change

And I know that hate it fuck it, as long as
my bitches love me, as long as you think you
can trust me, you're part of this game

lalalalalalala, lalalalalala, lalalalalala
I can make it change in the sleep last night
fall in love with the real banger,
fall in love with the singer all night,lalalalala

FUCK IT, TRUST ME!

Etno Engjujt - All Night

(Etno Engjujt)
Yeah Yeah Yeah...
Edhe 1 her n club ,
gjep e pa klep ..
Njerzt e mir mrena ,
A ti qesi pa qef ,
Ku.. Llom .. Pe heki prej bin ,
Pe kapi mikrofonin ,
Mirmrama Prishtin ,
Hej moti sjena pa ,
Po qe na jena knena ,
Skenen e shkatrroj ,
Sikur trunin migrena
Ni sen nuk jom fake ,
Po luj k*qe me fakera ,
Rima e jem shum e shpejt ,
Si variola vera

(Lyrical Son)
Yeahh Yo Yo ..
Spo du mi qit kur e di qdo i pit ,
Edhe lule i pit , Emri jem munet mu shit,
Qaq shum kopje babit , me neve nuk o etike ,
E mrrin numrin qe smun e ndan as rrokje ,
E sdi pse po quditen kur po na shohin tpit o vlla ,
I hapin syt mendojn qe jena tu bo spot ,
Syn thuj papakit ton , mos t'më provokon ,
Se ti met pa frajer ai mun me met pa dhom !

(Besnik Qaka)
Is time to rock your body Tonight , Tonight , Tonight ,
We came to rock these body's Tonight , Tonight , Tonight !

(K-OS)
para deres protes hi mrena si me kon pronari i CLUBit
ma thej e shprazi shankin JEAHHH
gjith i pari vi zdal pa i kry
me shishe n'dor tu kcy, teper t'kuq syt
kejt gjinjen me brryla i shty nese nuk um nxen
jom ma i madh se ti qata s'ki qare pa m'bo ven
n'Club zvi shpesh qata tlutna mos ma tesh
tash kom ardh me thy .. edhe jom i vesht (fresh)
munona mos me tepru qysh mos me tepru t'PIT t'2-t
tu jav bo femrave qe si njo a bon me ta shti guhen n'fyt
kejt dojn me na ni neve dojn me pa qe bojm
skan qa me prit pi tjerve
kur i krahason me njoni-tjetrit e vren qe njejt doken
kongen e bojm n'Breg t'Dillit me to shkoj n'kejt EVROPEN
pi neve s'munesh me msu sen t'rrezikshem per t'miturit
jena veq per hite pi sodit thirrna T'PERHITURIT
Komente mbi këtë këngë