Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Plumi-r - Une Sundoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Sundoj".
3. Video është e këngës "Une Sundoj", por nuk këndohet nga Plumi-r.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Plumi-r - Une Sundoj  (Feat. Kinox)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/03/2012

2012-03-19T09:39:28+00:00Qa menoni pidha te nanes qe jeni mreta ne ket ven ne viti sundoj une me lan vitja sum len Plumi vjen ni her ne vjet po si mu kan prezent fizikisht ju boj llom faktikisht jom i trent qa karin bani rap kur mahalla juve su njeni ju doni mem rxu mue qah pidh nana su dal hala nisnja tasht kani si thmi se tanve ja me ju myt kur tapuna me dal qytet jue krejt e ulni kryt ne kofsh pidh nane je per motren tane e per mue sje...


Ky tekst u dërgua nga Dino-g
Më Shumë Këngë Nga Plumi-R:


Komente mbi këtë këngë