Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

QuizShqip

» Arkivi i Plotë »

» Krijo Një Quiz »

* Të regjistruarit në TeksteShqip kanë vota shtesë.

Reperka Më E Suksesshme?
Votimi i Javës: 5-11 Prill 2020  

Numri i votave: 162

Pjesëmarrja në votim:

Anketa u krijua nga Abouttayna01

» Krijo Një Votim »

Arkivi i Votimeve

» Arkivi i Plotë »


Më shumë votime