A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • Votimet
* Të regjistruarit në TeksteShqip kanë vota shtesë.

Këngëtarja Më E Talentuar
Votimi i Javës: 21-27 Tetor 2019  

(38%, 18 vota)
(26%, 12 vota)
(21%, 10 vota)
(9%, 4 vota)
(4%, 2 vota)
(2%, 1 vota)

Numri i Votave: 47

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  StelaHila3

» Krijo Një Votim »


QuizShqip
  • Më shumë votimeKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019