A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë
Poll Of The Week: 15-21 Prill 2019  

Getoar Selimi (39%, 162 votes)

Ledri Vula (31%, 128 votes)

Noizy (19%, 80 votes)

2 Ton (6%, 24 votes)

Stresi (4%, 16 votes)

Cozman (1%, 5 votes)

Votes: 415

Voter turnout:

Poll added by:  mateo.kano.1
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019