A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë
Poll Of The Week: 4-10 Mars 2019  

Ghetto Geasy (42%, 171 votes)

Noizy (25%, 102 votes)

Capital-T (21%, 86 votes)

Unikattil (6%, 26 votes)

Gold Ag (6%, 25 votes)

D.U.D.A (0%, 2 votes)

Votes: 412

Voter turnout:

Poll added by:  fb31121
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019