A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kënga Më E Mirë Nga Albumi Zincity
Poll Of The Week: 7-13 Janar 2019  

The Baddest (48%, 103 votes)

Grande (27%, 58 votes)

Flight Mode (13%, 28 votes)

Ju Njoh Mirë (5%, 10 votes)

Shut The Place Down (4%, 8 votes)

Not Gonna Talk (3%, 7 votes)

Votes: 214

Voter turnout:

Poll added by:  reimehilli
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019