A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kënga Më E Mirë
Poll Of The Week: 10-16 Dhjetor 2018  

Ledri Ft. Flori - Nuk Ma La (55%, 178 votes)

Mozzik Ft Enis - Mra Pika (18%, 58 votes)

Gjiko - Mos Ma Perzij (10%, 33 votes)

2po2 Ft. Ledri - E Premte (7%, 22 votes)

Lumi B - Aha Aha (6%, 20 votes)

2po2 - Qka Ka Ftyra Jem (4%, 12 votes)

Votes: 323

Voter turnout:

Poll added by:  altiniem55
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019