A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kënga Me E Mirë Verore Nga Alban Skënderaj
Poll Of The Week: 8-14 Prill 2019  

Engjëll (46%, 97 votes)

Mirëmëngjes (15%, 31 votes)

24 Orë (13%, 27 votes)

Duart Lart (10%, 22 votes)

Mrekullia E Tetë (10%, 22 votes)

Nëse Thua Po (6%, 13 votes)

Votes: 212

Voter turnout:

Poll added by:  fjollahh
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019