A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë?
Poll Of The Week: 4-10 Shkurt 2019  

Butrin Imeri (36%, 128 votes)

Noizy (22%, 78 votes)

Mc Kresha (15%, 52 votes)

2 Ton (12%, 42 votes)

Majk (10%, 35 votes)

Lyrical Son (5%, 17 votes)

Votes: 352

Voter turnout:

Poll added by:  Bayern
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019