A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Babastars King:
Poll Of The Week: 19-25 Nëntor 2018  

Majk (65%, 221 votes)

Ghetto Geasy (22%, 74 votes)

Cozman (5%, 17 votes)

Onat (5%, 17 votes)

Skivi (2%, 6 votes)

Agon Amiga (1%, 5 votes)

Votes: 340

Voter turnout:

Poll added by:  geentiabbazi
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019