A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Cili Është Labeli Më I Mirë?
Poll Of The Week: 26 Nëntor - 2 Dhjetor 2018  

O.T.R (38%, 152 votes)

Redbox Entertainment (18%, 73 votes)

Baba Stars (17%, 69 votes)

On Records (13%, 54 votes)

T.B.A (8%, 31 votes)

Authentic Entertaiment (6%, 25 votes)

Votes: 404

Voter turnout:

Poll added by:  berishaendrit0007
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019