A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Do Jetë Më E Suksesshmja Gjatë Verës 2018
Poll Of The Week: 25-31 Mars 2019  

Dhurata Dora (48%, 120 votes)

Kida (30%, 75 votes)

Dafina Zeqiri (16%, 40 votes)

Enca (3%, 8 votes)

Nora Istrefi (2%, 5 votes)

Baby G (2%, 4 votes)

Votes: 252

Voter turnout:

Poll added by:  Florida
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019