A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtarja Më E Mirë 2018
Poll Of The Week: 6-12 Maj 2019  

Dhurata Dora (42%, 116 votes)

Kida (24%, 68 votes)

Tayna (19%, 53 votes)

Elvana (8%, 23 votes)

Rina (6%, 16 votes)

Enca (1%, 3 votes)

Votes: 279

Voter turnout:

Poll added by:  sergiiiofficial
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019