A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Më I Miri I Muzikës Popullore?
Poll Of The Week: 24-30 Qershor 2019  

Bujar Qamili (43%, 97 votes)

Sinan Vllasaliu (24%, 53 votes)

Labinot Tahiri (Labi) (13%, 30 votes)

Shkelzen Jetishi (Xeni) (9%, 20 votes)

Ramadan Krasniqi (Dani) (7%, 16 votes)

Afrim Muçiqi (4%, 8 votes)

Votes: 224

Voter turnout:

Poll added by:  djnamik
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019