A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Best Hip/Hop Songwriter
Votimi i Javës: 1-7 Korrik 2019  

Mc Kresha (57%, 136 vota)

Lyrical Son (19%, 44 vota)

Unikkatil (16%, 39 vota)

Lluni (5%, 12 vota)

Kia Felon (1%, 3 vota)

Bim Bimma (1%, 3 vota)

Numri i Votave: 237

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  Feloni
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019