Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Kënga Hit E Vitit 2019
Votimi i Javës: 6-12 Janar 2020  

Nora Istrefi Ft Gjiko - Anna (35%, 84 vota)

Mozzik - Zemra Ime (31%, 74 vota)

Loredana - Mit Dir (10%, 25 vota)

Melinda - Karma (10%, 25 vota)

Arilena Ara - Shaj (9%, 21 vota)

Rina & Sinboy - Meredith (5%, 11 vota)

Numri i votave: 240

Pjesëmarrja në votim:

Anketa u krijua nga akoakino


Komente mbi këtë votim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet