Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Vëllezërit Më Të Famshëm
Votimi i Javës: 2-8 Shkurt 2020  

Mozzik & Getinjo (64%, 159 vota)

Getoar & Liberian Selimi (23%, 57 vota)

Endri & Stefi Prifti (6%, 14 vota)

Dr. Flori & Alban Kondi (4%, 11 vota)

David & Genc Tukiçi (1%, 3 vota)

Dren & Art Abazi (1%, 3 vota)

Numri i votave: 247

Pjesëmarrja në votim:

Anketa u krijua nga stafi


Komente mbi këtë votim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet