Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Albania's Sweethearts:
Votimi i Javës: 9-15 Shkurt 2020  

Besi & Xhensila (41%, 96 vota)

Elgiti & Klea (20%, 46 vota)

Albani & Miriami (16%, 38 vota)

Geti & Marina (16%, 37 vota)

Lindi & Venera (5%, 12 vota)

Turjani & Orinda (2%, 5 vota)

Numri i votave: 234

Pjesëmarrja në votim:

Anketa u krijua nga stafi


Komente mbi këtë votim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet