Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Reperi I 5 Viteve Të Fundit
Votimi i Javës: 16-22 Shkurt 2020  

Mozzik (32%, 92 vota)

Ledri Vula (21%, 59 vota)

Capital T (17%, 48 vota)

Noizy (13%, 36 vota)

Mc Kresha (12%, 33 vota)

Ghetto Geasy (6%, 18 vota)

Numri i votave: 286

Pjesëmarrja në votim:

Anketa u krijua nga valdrinmaxhuni


Komente mbi këtë votim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet