A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kanë Qenë Fitues Të Festivalit "Kënga Magjike"

Përgatiti:
Annonim 27-09-12
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.

Armend Rexhepagixhi
Aurela Gaçe
Bleona Qereti
Devis Xherrahu
Eliza Hoxha & Rosela Gjylbegu
Genta Ismajli
Jonida Maliqi
Ledina Çelo
Redon Makashi
Yllka Kuqi

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019