A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çifte Shqiptare Të Showbiz-It

Përgatiti:
EriVini 01-07-19
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.

Bes Kallaku & Xhensila
Butrint Imeri & Rina
Capital-T & Elvana Gjata
Ermal Fejzullahu & Kida
Fero & Arbenita
Getoar Selimi & Marina Vjollca
Gjiko & Elita
Ledri Vula & Era Istrefi
Majk & Nora Istrefi
Mozzik & Loredana

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019