Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  538
 • Emri i Vërtetë:
 • Shqiponja Karafilaj
 • Vendlindja:
 •  
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Poni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore vlonjate. Ponin e njohim te gjithe per hapin e saj te madh qe beri ne ndryshimin e muzikes popullore dhe per stilin e vecante qe ajo ka ndryshe nga te tjeret. Ajo tregon per dashurine Labe qe ndjen ne shpirt te cilen e shfaq dhe ne albumin e saj me te njejtin titull. Poni shprehet se karakteri I saj 24 karat Lab ka bere qe ajo te kendoje kenge labe dhe te zgjedhi kete gjini te muzikes. Me nje numer te madh adhuruesish nga e gjithe Shqiperia Poni vazhdon te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Orgesa Zaimi

Jeta Faqolli

Aurora Ndoj

Valbona Zhuleku

Albana Mesuli

Habibe Ostreni (Bibe)

Blerina Braka

Greta Berati

Zhaku

Era Rusi


Tags: Poni, Shqiponja Karafilaj

Poni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë