TEKSTESHQIP

Premtimi
Zonja Valentine
Lyrics

uuuh ohnono jeah

part1:

hyra ne club dhe ulem ntavoline
e thrras madame te lutem nje gote vine
ooooo e pash nje zonje ajo vetem rrine
ato e thrrisnin zonja valentin

kishte nje gote ne dore dhe pinte nje cigare
ma terhek vemendjen se eshte speciale
e shikoj me sy bukurine e saj
sa me naze goten ajo po e mban
e ule kapelen behet se sme sheh
e shikoj dhe behet se mua nuk me njeh
me qellim levizi une andej kendej
vemendjen ka une dua tja kthej

refrain:
moj zonja valentin pse me mu nuk rrin
hallin tem ti shum mire e din
moj zonja valentin pse me mu nuk rrin
luaj me mua luaj zonja valentin

part 2 :

ajo rrin pa leviz sikur permendore
keto lazdrime shum i shkojn per dore
si krejt boten dhe mua po me qmend
ajo kete e di dot dhe jo nuk luan vend

ej kamarier edhe nje gote vine
zjarrin e madh ndoshta mua ma fik
per qudin time ajo mua me shikon
tej per tej nje flak zemren seq ma shpon
mandej ngritet ajo me ngadal ngadal
niset nga dera ajo per te dal
dua ti them ndal por zeri me tradhton
edhe po tbertas ajo sme degjon

refrain:
moj zonja valentin pse me mu nuk rrin
hallin tem ti shum mire e din
moj zonja valentin pse me mu nuk rrin
luaj me mua luaj zonja valentin

chorus:
zonja valentin pse me mu nuk rrin
hallin tem ti shum mire e din
zonja valentin pse me mu nuk rrin
luaj me mua luaj zonja valentin

DËRGOI: