TEKSTESHQIP

Premtimi & Radoo
Relax
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Relax" kënduar nga Premtimi & Radoo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një dozë më të madhe te kreativitetit, ky materiali muzikor vjen i finalizuar tek audienca i plotësuar në prizmin vizual me videoklip, i cili u publikua më 25 Qershor 2013. Për komponimin dhe për tekstin janë përkujdesur Mbreti Records.