TEKSTESHQIP

Premtimi
Sa Te Du
Lyrics

trupi mdigjet si qiri
qaj dit e nat jam merzit
malli per ty mu me ka marr
shpirti midgjet mua flak

oh kush mka mallku
ti me tjetrin e un po vuj
oh sa te du
tlutem me liroh se shum po vuj

mendoj cdo dit e cdo nat
qka ka aj qe un skam pas
edhe trupi mu boft dhe
pa ty nket bot nuk kam jet

oh kush mka mallku
ti me tjetrin e un po vuj
oh sa te du
tlutem me liroh se shum po vuj

DËRGOI: