TEKSTESHQIP

Premtimi
Du Met Thane
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Du Met Thane" kënduar nga Premtimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën e këngës kanë punuar në bashkëpunim kompozitorët Mbreti Records.