TEKSTESHQIP

Premtimi
Qka I Bane Zemres Sime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qka I Bane Zemres Sime" kënduar nga Premtimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën kanë punuar në bashkëpunim kompozitorët Mbreti Records.