TEKSTESHQIP

Prena Beci
Larg Mke Tret Moj Nane
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Larg Mke Tret Moj Nane" kënduar nga Prena Beci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Formula "hit + klip = sukses" u zbatua dhe ky projekt u bë i disponueshëm para publikut i punuar mjaft këndshëm edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 28 Qershor 2013.