TEKSTESHQIP

Prena Beci
Lezha E Kastrioti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lezha E Kastrioti" kënduar nga Prena Beci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor prezantohet online i realizuar me mjaft shije edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 31 Maj 2013.