Më mbaj mend (për 1 muaj)

Primo & Boda - Si N'casino Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Refren:
Vi bashk me cunat drrill time
loco ty mduket po tdrridhet banda, jeta na shkoj si nkasino se bashk me grupin po mushim cantat
Ecim gjithmon me drrita te gjata U lidh 96 dhe 7
Mos na dil perpara komve
Se fisheku kercet ratatata
Primo:
Na ka shku jeta si n’casino, u fut nbeat Boda e Primo, qjuje ket si kercenim bro, ju vu flak komplet Torinos
Erdh momenti erdhi dita, drridhni krejt tani nga frika e drridh belin edhe chica se kshu drrill, kush spo ni ka
Rrini urt o kurva muti, tek per tek un krejt ju zhduki, boni tfortin po jeni pussy kurse ne jemi njacuzzi
Kur tna shofish thuj mi scusi se nga grupi kercet uzi, mos mer ntel se jom shum busy, grupi jot asht grup illusi
Saluto i fratelli quelli chiusi, faccio fuori questi intrusi, i nostri affari son conclusi, voi dal businnes siete esclusi
Kush mka besu, e kam ktu me vete, Real u trregova ne rastet konkrete, ju jeni fake leni kto muhabete
Hajde nzon se non ci credete
(Grrrppa)

Refren:

Vi bashk me cunat drrill time
loco ty mduket po tdrridhet banda, jeta na shkoj si nkasino se bashk me grupim po mushim cantat
Ecim gjithmon me drrita te gjata U lidh 96 dhe 7
Mos na dil perpara komve
Se fisheku kercet ratatata

Boda:

Bingo bingo telebingo ka plas leku sikur nbingo
Ki kujdes kur kalo nzon tu passi in zona io te lo spingo, mka shku jeta si ncasinó, se shes veten si padrino, bashk me mu shqipnia tirona nga zona na njofin nmilano e torino
Xhiro xhiro f**k tha shit bro lekun e femnat sikur Puertorico, clubi po mushet me cunat e rruges mos mer ntelefon se telefoni ring off, mka shku jeta si ncasinó, se shes veten si padrino, bashk me mu shqipnia tirona nga zona na njofin nmilano e torino
Boda magjik si avada kedavra, fratelli che fumano californiana, ti xhepin e mushe me lekun e babas fillova me xhepin dezerti nevadas
Talentin se njifshe, para se tvinte, boda me hite, supriza me vite,
Respektin e kom per ma tmdhojt e my shqipez
Festat me teke dhe hallet me cifte
(Grrr grr)

Refren:

Vi bashk me cunat drrill time
loco ty mduket po tdrridhet banda, jeta na shkoj si nkasino se bashk me grupin po mushim cantat
Ecim gjithmon me drrita te gjata U lidh 96 dhe 7
Mos na dil perpara komve
Se fisheku kercet ratatata
Primo & Boda
Publikimi: 21/10/2021
Teksti: Boda & Primo
Video Produksioni: ND Film Pro
Produksioni: Prod. Sala
Prod. SalaPrimo & Boda - Si N'casino
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si N'casino".
3. Video është e këngës "Si N'casino", por nuk këndohet nga Primo & Boda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Primo:


Komente 0