Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1 - Ka Da Le Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  14

Ka da le
Se frymen ma ndale
O trendafil em kalle
Zemren ti ma kalle kalle
Ka dale ka dale

Une tkom dasht pa hile
Pse bohesh servile
Pse bohesh katile
As mjaftoi ca t dhashe
Ta plasi nja syve
Se krejt jeten ma nxive
Une ta futa mrena
Zemren ti ma hodhe jasht
Sa shum gjona mas shpine
Tash e mora vesh qe je rop...

Nuk e di si ta lejova
Me zemren time ke lujt si me top
Ti je njana nga ato
Qe vjen e ik mas fames
U mashtrova mas teje
Se kishe hijen e zanes

E kisha mend me ta dhan edhe 1 shans
Tash si besoj kujt pervec nanes

Ke me u kthy ti apet
Ke me m shkrujt n interenet
T garantoj ske me m gjet
T puthen male dhe det
Se paty koka leht
Tash nuk ka kush me m rrejt
Se ke dit sa kushton gabimi
Me njeri te drejt

Refreni;
Ka da le
Se frymen ma ndale
O trendafil em kalle
Zemren ti ma kalle kalle
Ka dale ka dale

Amendove se kan qa
Zogjet e malit kur jem nda
Epaske mendu jeten
Me bo tallava
Jeta sosht shaka goce
Jo nuk osht shaka
Kur je me diko
Duhet menjen me e nda

Ke mendu se jam i dobet
Po une ti Q1 ropt
Nuk e di pse sju besova
Kur per ty m kan fol shoket
You little bi**h
Do down underground
Une zdu njerz tradhetar
Se une jetoj me band

ye
yeah
Se kur t pash heren e par
M beso syve sju besova
Tash vec emri jot ka met
Se ftyren shpejt ta harrova

Ke me u kthy ti apet
Ke me m shkrujt n interenet
T garantoj ske me m gjet
T puthen male dhe det
Se paty koka leht
Tash nuk ka kush me m rrejt
Se ke dit sa kushton gabimi
Me njeri te drejt

Refreni;
Ka da le
Se frymen ma ndale
O trendafil em kalle
Zemren ti ma kalle kalle
Ka dale ka dale


Ky tekst u dërgua nga KlevisaPrinc1
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/03/2021
Teksti: Princ1
Kompozimi: Unik Beatz
Orkestrimi: Unik Beatz
Director: Liridon Halili
Duahit Entertainment
Eb Studio ProductionPrinc1 - Ka Da Le
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ka Da Le".
3. Video është e këngës "Ka Da Le", por nuk këndohet nga Princ1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente 0