TEKSTESHQIP

Princ1
Ka Da Le
Lyrics

Ka da le
Se frymen ma ndale
O trendafil em kalle
Zemren ti ma kalle kalle
Ka dale ka dale

Une tkom dasht pa hile
Pse bohesh servile
Pse bohesh katile
As mjaftoi ca t dhashe
Ta plasi nja syve
Se krejt jeten ma nxive
Une ta futa mrena
Zemren ti ma hodhe jasht
Sa shum gjona mas shpine
Tash e mora vesh qe je rop...

Nuk e di si ta lejova
Me zemren time ke lujt si me top
Ti je njana nga ato
Qe vjen e ik mas fames
U mashtrova mas teje
Se kishe hijen e zanes

E kisha mend me ta dhan edhe 1 shans
Tash si besoj kujt pervec nanes

Ke me u kthy ti apet
Ke me m shkrujt n interenet
T garantoj ske me m gjet
T puthen male dhe det
Se paty koka leht
Tash nuk ka kush me m rrejt
Se ke dit sa kushton gabimi
Me njeri te drejt

Refreni;
Ka da le
Se frymen ma ndale
O trendafil em kalle
Zemren ti ma kalle kalle
Ka dale ka dale

Amendove se kan qa
Zogjet e malit kur jem nda
Epaske mendu jeten
Me bo tallava
Jeta sosht shaka goce
Jo nuk osht shaka
Kur je me diko
Duhet menjen me e nda

Ke mendu se jam i dobet
Po une ti Q1 ropt
Nuk e di pse sju besova
Kur per ty m kan fol shoket
You little bi**h
Do down underground
Une zdu njerz tradhetar
Se une jetoj me band

ye
yeah
Se kur t pash heren e par
M beso syve sju besova
Tash vec emri jot ka met
Se ftyren shpejt ta harrova

Ke me u kthy ti apet
Ke me m shkrujt n interenet
T garantoj ske me m gjet
T puthen male dhe det
Se paty koka leht
Tash nuk ka kush me m rrejt
Se ke dit sa kushton gabimi
Me njeri te drejt

Refreni;
Ka da le
Se frymen ma ndale
O trendafil em kalle
Zemren ti ma kalle kalle
Ka dale ka dale

DËRGOI:
INFO
Më datë 20 Mars 2021, Princ1 publikon videoklipin "Ka Da Le". Teksti i këngës u shkrua nga Princ1.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200