A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pristine

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  126
  • Emri i Vërtetë:
  • Valbona Palokaj
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Pristine është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Unikkatil prezanton Pristine. Kënga e ketij prezantimi mban titullin "Eja Eja" dhe eshte lançuar ne dhjetor 2009. Pjesa më e madhe e këngës performohet nga Pristine. Stili i këngës eshte Urban dhe paraqet një risi për publikun dhe adhuruesit e Unikkatilit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Borjana Dokle

Bora Zemani

Anisa Dervina

Blerina Osaj

Donjeta Krasniqi

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Erisa Dragoshi

Bora Fera

Liridona Sinani (Dona)

Jona Koleci


Tags: Pristine, Pristine, Valbona Palokaj, Unikkatil

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019