Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Proka - Why We Live
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Why We Live".
3. Video është e këngës "Why We Live", por nuk këndohet nga Proka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Proka - Why We Live  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

VFM 2007

Komente

Asnjë Koment

23/04/2007

2007-04-22T23:00:00+00:00Why we have to live this life
And than we have to die
Killings, Destrucion Ruling Mainkind
Are we deiciding which way to go
Or we want, in crossroad to stay

Ref:
LIFE
DEATH
PEACE
WAR

Are we cursed on the day we were born
ARe we wana live life
Live as we want
Are we under the satans orders
That want let us die with honor

Ref:
LIFE
DEATH
PEACE
WAR


Ky tekst u dërgua nga Adi
Komente mbi këtë këngë